• Головна
  • Новини
  • Чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті міської ради

Чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті міської ради

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади в місті Костянтинівка постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

image4

26.12.2018 відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті міської ради.
На засідання були запрошені суб’єкти господарювання які здійснюють діяльність за видом роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах, спеціалізовані будівельні роботи, забезпечення стравами та напоями, надання послуг таксі та мають високу ступень ризику ведення діяльності з порушення норм законодавства про працю.
З’ясовані причини та обставини відсутності оформлених працівників, надані рекомендації та зобов’язання щодо оформлення трудових відносин, нарахування заробітної плати більш встановлення мінімального розміру.
Перший заступник начальника Костянтинівсько – Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомила, що на наступне засідання будуть готові нові дані звітності, поданої суб’єктами господарювання, після перегляду яких можна буде запрошувати на наступне засідання робочої групи інших роботодавців-порушників.
Підводячи підсумки засідання, голова робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення підкреслила, що співпраця з приватними підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.
За результатами засідання робоча група вирішила проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.
Члени робочої групи перевірятимуть, як дотримується трудове законодавство підприємцями, з тим щоб унеможливити порушення законодавства про працю.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua