• Головна
  • Новини
  • Костянтинівці прийняли участь у міському заході «Одна в нас мати – Україна!»

Костянтинівці прийняли участь у міському заході «Одна в нас мати – Україна!»

22 січня в Палаці культури та дозвілля відбулася художньо-публіцистична програма «Одна в нас мати –Україна!», присвячена Дню Соборності України.  

Проголошення Соборності Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року стало історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу, основоположною подією для новітнього українського державотворення. Акт злуки увінчав прагнення українців, століттями розділених і поневолених різними імперіями, жити у своїй єдиній європейській державі.
На заході були присутні керівництво міста, делегації від трудових колективів, члени громадських організацій, учасники АТО, учнівська та студентська молодь.
Захід відкрив Гімн України, з історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу присутні ознайомилися з демонстрації документального фільму «Соборність». З болем у серці хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв. Саме, 22 січня 2019 року виповнюється п’ять років з дня загибелі активістів Євромайдану, Героїв України Сергія Нігояна та Михайла Жизневського, загиблих наших земляків учасників АТО - Сергія Ісаєва, Олександра Пономарьова, Андрія Костіна.

DSC 0388

В художньо-публіцистичній програмі «Одна в нас мати –Україна!» лунали українські пісні, вірші, а вокально-хореографічна композиція «Мир над Україною» об’єднала учасників заходу в єдине коло, яке символізувало ланцюг єдності.

DSC 0360

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua