Нарада з протидії та запобігання домашньому насильству

30 січня заступником начальника Костянтинівського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області Оленою Бєлозьоровою за сприянням начальника відділу у справах сім'ї і молоді Костянтинівської міської ради Світлани Ткаченко проведено робочу нараду з протидії та запобігання домашньому насильству.

20190130 100802

В нараді прийняли участь представники відділу у справах сім'ї і молоді Костянтинівської міської ради, Костянтинівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Костянтинівської міської ради, Костянтинівського бюро правової допомоги Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Костянтинівського відділу поліції Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області.
Під час робочої зустрічі було обговорено Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Порядок взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затвердженого постановою КМУ від 22.08.2018 № 658. Олена Бєлозьорова, в свою чергу, повідомила, що щодо осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, за рішенням суду можуть застосовуватися пробаційні програми психокорекційного змісту і запропонувала присутнім ознайомитися з Наказом Міністерства юстиції України від 28.03.2018 року № 926/5 «Про затвердження Переліку заходів щодо реалізації пробаційних програм», Наказом Міністерства юстиції України від 22.11.2018 року № 3677/5 «Про внесення змін до Переліку заходів щодо реалізації пробаційних програм», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.11.2018 № 1336/32788. Світланою Ткаченко, як координатором у сфері протидії та запобіганню домашньому насильству, наголошено про важливість здійснення комплесної профілактичної роботи з протидії та запобіганню домашньому насильству.
За результатами робочої зустрічі було заплановано ряд профілактичних заходів з попередження правопорушень, в тому числі попередження насильства, визначено основні напрямки діяльності.

Ольга Зальвовська,
Костянтинівський міськрайонний відділ
філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua