• Головна
  • Новини
  • КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ МЦЗ - СУЧАСНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ МЦЗ - СУЧАСНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

Про пріоритетні напрямки в діяльності служби зайнятості йшла мова на засіданні круглого столу 1 березня 2019 року в Костянтинівському міському центрі зайнятості.

Изображение 030

Відкриваючі захід директор міського центру зайнятості Світлана Марицька зазначила, що: «Пріоритетним напрямком діяльності служби зайнятості є підвищення якості надання соціальних послуг та модернізація сервісу. Сьогодні служба зайнятості проводить роботу, спрямовану на збереження трудового потенціалу, покращення ситуації на ринку праці в регіоні, реалізацію заходів державної та регіональної політики зайнятості».
Начальник відділу організації працевлаштування Тетяна Кортяк розповіла про запровадження з січня 2019 року інституту кар’єрного радника, основним завданням якого є повернення клієнта-пошукача роботи до трудової діяльності. Їх взаємодія передбачає взаємну підготовку і підвищення рівня мотивації особи до працевлаштування.
Перспективи і основні напрямки удосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю та населенням, організації професійного навчання і підтримки підприємницьких ініціатив безробітних довела начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Палько. Зокрема, вона акцентувала увагу присутніх на проведенні профорієнтаційних заходів з учнівською та студентською молоддю щодо профдіагностичного тестування на веб-платформі «Моя професія: консультаційна мережа»; заходами з молодіжними центрами в режимі скайп-конференцій; можливості підключення і користування Центром професійної орієнтації на системі ANDROID; роботі Клубу свідомого батьківства, в тому числі з використанням профорієнтаційного Інтерактивну та створенні Центру кар’єри, в рамках якого випускники технікумів і училищ складають резюме і відео резюме, готуються до співбесіди із роботодавцем.
Окремо Наталія Палько висвітлила перспективи підвищення кваліфікації або отримання нової професії безробітними, можливості отримання окремими категоріями громадян ваучеру для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, проведенні тренінгових та інших заходів сприяння самозайнятості населення.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Маргарита Тулубінська проінформувала присутніх про сучасні сервіси, які використовує служба зайнятості у своєї роботі: відео-резюме, відео-вакансії, відео-роліки, електронний кабінет роботодавця, скайп-співбесіди, міні-ярмарки, презентації роботодавців, проведення інтернет-анкетування роботодавців з використанням «Google Forms» щодо потреби в персоналі.
Після плідного обговорення перспектив подальшої співпраці Костянтинівського МЦЗ з органами місцевої влади та соціальними партнерами у 2019 році та напрямків вдосконалення і розвитку існуючих сервісів, учасники круглого столу провели екскурсію по центру зайнятості, в ході якої познайомились як на практиці фахівцями центру зайнятості надання послуги та дотримуються сучасні стандартів якості обслуговування безробітних, роботодавців та інших клієнтів центру зайнятості.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua