«Спорт для всіх - спільна турбота»

З 01.04. по 30.04.2019 року по всій Україні проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх - спільна турбота», головною метою якого є покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

фото

У зв'язку з цим міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та міський відділ з фізичної культури і спорту закликають городян вийти в свої прибудинкові двори і привести їх в порядок, облагородити дитячі та спортивні майданчики, розташовані за місцем проживання. Це дасть можливість нашим дітям зайняти себе спортивними, розвиваючими іграми, відвернути їх увагу від негативних явищ, яких і так занадто багато навколо.
Так, наприклад, на початку місячника з метою популяризації здорового способу життя, показавши хороший приклад всім підприємствам, лише за 5 днів був побудований майданчик для пляжного волейболу за адресою: вул. Пушкінська, 339. Дізнатися розклад і умови оренди волейбольного майданчика ви зможете через соціальні мережі EurocityFamily (інстаграм, фейсбук).
Протягом місяця у кожного є можливість приділити хоча б годину свого особистого часу на благоустрій свого подвір’я.
Давайте подбаємо про комфортний відпочинок для нас і наших дітей в чистих, облаштованих дворах, на дитячих і спортивних майданчиках!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua