Свято з нагоди Міжнародного дня спорту

05.04.2019 в м. Костянтинівка пройшло свято з нагоди Міжнародного дня спорту заради миру та розвитку, а також з нагоди Міжнародного дня здоров’я.

DSC 0232

Головною метою свята є пропаганда активного способу життя, як одного із чинників гармонійного розвитку людини, стимулювання молоді до занять спортом, залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров’я, сприяння фізичному розвитку і загартовуванню організму, популяризація зорового способу життя.
Ініціативу підтримали Костянтинівський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", відділ з фізичної культури і спорту Костянтинівської міської ради, управління освіти м.Костянтинівки, навчальні заклади, студентська молодь, провідні спортсмени міста міський Палац культури та дозвілля, та всі бажаючі.
Захід розпочався з Гімну України та звернення до присутніх організаторів.
Емоцій та запалу додали показові виступи команди з чирлідингу Костянтинівського медичного коледжу яка є переможцем обласного фестивалю з чирлідингу, виступ вихованки циркового колективу «Арена». Своїми виступами вони настроїли всіх присутніх на хвилю гарного весняного, бадьорого настрою.
А потім, площа Палацу культури і дозвілля перетворилася у спортивний майданчик, на якому більш ніж 200 присутніх, різного віку, разом рухались виконуючи ранкову зарядку. Усі присутні отримали заряд бадьорості, енергії, весняного драйву.
Життєва активність та рух якнайкраще сприяють гарному здоров’ю. Тому рухайтеся і будьте здорові!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua