Цікаво про професії і не тільки

Учнівська і студентська молодь на станції «Профорієнтаційна» під час загальноміського заходу «Ігри патріотів», який проходив 17 травня у парку «Ювілейний», вчилася орієнтуватися у світі професій, відгадувала кросворди і ребуси з профорієнтаційної тематики, приймала участь в «Євро вікторині» та рольовій грі «Вгадай професію».

Цікаво про професії

Школярі і студенти обігравали випадки і ситуації з всім відомих професій, визначали необхідні навички, рівень знань, особисті здібності і якості, притаманні представникам цих професій.
Особливу зацікавленість викликала можливість користування онлайн-сервісами державної служби зайнятості «Центр профорієнтації», «Центр розвитку підприємництва» та перевірки власних здібностей шляхом проходження профдіагностичного тестування на веб-платформі «Моя професія: консультаційна мережа».
Випускників шкіл, профтехучилищ та технікумів профконсультанти запросили в Центр розвитку підприємництва «ПровідНик» Костянтинівського МЦЗ.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua