• Головна
  • Новини
  • Покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО

Покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО

Сьогодні, 5 липня, міста північної Донеччини відзначають п’яту річницю звільнення від проросійських окупантів. Костянтинівці долучилися до відзначення цієї дати. Делегації від підприємств, закладів, установ покладали квіти до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО по вул. Ціолковського та до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО, що знаходиться на території військової частини 90-го окремого аеромобільно-десантного батальйону ім. Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова 81-ї окремої аеромобільної бригади.

зображення viber 2019 07 05 10 25 39

Делегація від виконавчого комітету Костянтинівської міської ради на чолі з В.Василенко поклала квіти до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО, що знаходиться на території військової частини 90-го окремого аеромобільно-десантного батальйону ім. Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова 81-ї окремої аеромобільної бригади, вшанувавши пам'ять за загиблими хвилиною мовчання.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua