Обласне свято з нагоди Дня незалежності України

24 серпня делегація від міста Костянтинівка, до складу якої увійшли представники трудових колективів та громадськості, на чолі з керуючим справами виконкому міської ради Олексієм Журавльовим прийняла участь в обласному святі з нагоди Дня незалежності України, що проходило в м. Краматорську.

Разом з усіма учасниками у супроводі оркестрів пройшли урочистою ходою вулицями міста до головного майданчику свята - парку імені О.С.Пушкіна.

24 фото

Мешканців та гостей Донеччини з 28-ю річницею незалежності привітали голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко, командувач ООС Володимир Кравченко та Краматорський міський голова Андрій Панков. Очільник області привітав присутніх та підкреслив значущість цього свята для кожного українця. «Кожен з нас знає, що таке ціна миру, свободи. Я впевнений в тому, що ми разом виконаємо одну з основних настанов Президента – це досягнення миру. Також я впевнений, що наша сила в єдності і ми досягнемо цієї мети. Український прапор буде майоріти на всій території Донеччини і в Криму».
Командувач Об’єднаних сил Володимир Кравченко також долучився до привітань: «Сьогодні ми святкуємо День незалежності. Незалежності, за яку боролися століттями наші предки, незалежність, яку ми здобули 28 років потому без кровопролиття і яку захищаємо зараз зі зброєю в руках. Здоров’я, добра, миру та злагоди всім».
Також на честь свята на головній сцені виступили професійні та аматорські творчі колективи зі всієї області.
Завершилось святкування виступом гурту THE HARDKISS.

Для гостей та мешканців міста цього дня в парку імені О.С. Пушкіна працювали  творчі, розважальні та пізнавальні локації – виставка військової техніки та зброї, алеї живих скульптур, майстрів та художників, танцювальні батли, караоке та спортивні розваги, фаер-шоу від «Лютих козаків», фестиваль фарб «Холлі», «Малюк-фест», показові виступи кінного спорту. В цих обласних заходах прийняли участь відділ у справах сім’ї і молоді міської ради та міський  КЗ «Палац культури і дозвілля», представивши свої тематичні творчі  майстер-класи та тематичну фото-зону.

зображення viber 2019 08 27 11 23 54

 

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua