Бізнес починається з особистості

На успішність будь якої справи найбільше впливає цілеспрямованість, активність і наполегливість її виконавця, а успіх у бізнесі залежить ще і від ділових якостей та професійних здібностей підприємця.
До таких висновків прийшли учасники бізнес-тренінгу, який пройшов 2 жовтня в ЦРП «ПровідНик» Костянтинівського МЦЗ.

IMG 8096

Крім «портрета підприємця» і обговорення напрямків розвитку власних якостей і навичок, присутні на тренінгу детально розглянули етапи втілення бізнес-проектів від ідеї до презентації, познайомились із складовими бізнес-плану та навчилися визначати «точку беззбитковості».
Окремим питанням розглянуті діючі грантові програми з підтримки малого і середнього бізнесу, умови участі та вимоги до поданих бізнес-проектів.
Для підвищення компетентності в питаннях організації і ведення бізнесу профконсультати центру зайнятості порекомендували учасникам заходу скористатися безкоштовною онлайн платформою служби зайнятості «Центр розвитку підприємництва» та освітньо-навчальним порталом «PROMETHEUS


# # #


Відділ активної підтримки безробітних
Костянтинівського міського центру зайнятості
пл. Перемоги, 8 м. Костянтинівка
Донецька область, Україна, 85110
тел./факс +38(06272) 2-12-90

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua