• Головна
  • Новини
  • Урочисті заходи в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів № 4

Урочисті заходи в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів № 4

В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейському вибору в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 було проведено низку виховних заходів, середь яких : загальношкільна тематична лінійка «Нескорені і незламні.» , мета якої вшанування пам’яті Небесної сотні, учасників майдану: Коментований перегляд документально - музичного фільму «Україна. Майдан. Перезавантаження» (студія «6 секунд»); Тренінг «Культура гідності»; Урок - дискусія «Гідність в дії» за програмою Команди EdCamp Ukraine і Global Dignity Day Ukraine; Виховна година «Революція гідності – воля народу»; Тематична виставка в бібліотеці «Майдан - історія незалежних».
Вшановуючи пам’ять загиблого випускника школи С.Ісаєва проведено годину спілкування з циклу уроків мужності «Незламні» та урочисте покладання квітів до меморіальної дошки волонтера – воїна.

IMG 0939

За інформацією управління освіти

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua