• Головна
  • Новини
  • На порядку денному – послуги служби зайнятості демобілізованим учасникам АТО

На порядку денному – послуги служби зайнятості демобілізованим учасникам АТО

26 листопада у Костянтинівському міському центрі зайнятості відбувся тренінг «Соціальна та професійна адаптація» для військовослужбовців та учасників АТО. 

201912032

Учасники тренінгу пройшли експрес тестування спрямоване на професійну направленість, ознайомились із засобами відновлення ресурсів життєздатності особистості, що переживає наслідки травматичних подій, способи поліпшення самосприйняття та забезпечення продуктивнішої самореалізації.
Виконання практичних вправ «Мотузка можливостей», «Веселка життя», «Соціалізація» та обмін досвіду допоміг кожному учаснику тренінгу отримати практичні навички самодопомоги та знайти внутрішні ресурси для успішної адаптації в мирному житті, краще орієнтуватися у власних професійних потребах та можливостях.
Також, присутні на тренінгу ознайомились із онлайн сервісами ДСЗ, в тому числі на системі ANDROID: «Центр профорієнтації», «Довідник послуг та пільг учасникам АТО» та інші.

 

Відділ активної підтримки безробітних
Костянтинівського міського центру зайнятості
пл. Перемоги, 8 м. Костянтинівка
Донецька область, Україна, 85110
тел./факс +38(06272) 2-12-90

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua