Палац культури відмітив свою 43 річницю!

25 грудня Палац культури та дозвілля відмітив чергову річницю з дня заснування. Палац змінюється під впливом часу, але при цьому не зраджує собі і своїм друзям. Його люблять і поважають в сім’ях костянтинівців кількох поколінь. Незважаючи ні на що, він зберігає вірність своєму головному призначенню – служінню творчості.

DSC 43361 DSC 44581

Ось і цього дня творчі колективи міського Палацу культури та дозвілля вітали свій другий дім з днем народження та ще раз своєю різноманітною творчістю зізнавались йому в любові. На святі були всі і все те, чим прославляється Палац і за що його люблять самі кращі в світі вдячні глядачі - неповторний улюбленець містян Народний духовий оркестр, запальні танці від Зразкового естрадно-хореографічного ансамблю «Барбарис», романтичні від Зразкового ансамблю спортивного бального танцю «Сучасні ритми», веселі та ліричні пісні від Народного вокального ансамблю «Горицвіт» та солістів Палацу та неперевершені, захоплюючі подих трюки від Зразкового циркового колективу «Арена». Все це створило веселу, святкову, душевну, позитивну атмосферу свята.

За інформацією МЗК «Палацу культури та дозвілля»

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua