Долучайтеся до онлайн фестивалю творчості

Костянтинівський центр дитячої та юнацької творчості в рамках дистанційного навчання з 27 березня оголосив про проведення он-лайн фестивалю творчості для всіх охочих, хто свій час приділяє улюбленій справі й цікавому хобі (незалежно від статі й віку). Для участі необхідно додати фото своєї роботи або відео в альбом конкурсу на сторінці фейсбук ЦДЮТ м.Костянтинівки ( https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.524140474952313&type=3 ), або надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вказати своє ім’я, прізвище, вік, назву роботи. Кількість робіт необмежена. Можливе командне виконання, але не більше 5 осіб.

tvorch

Умови: учасники представляють пісню, танок, вірш, сімейну театральну постанову, творчу роботу в будь-якому жанрі (витинанка, оригамі, іграшки, вишивки, малювання тощо).

Переможці визначатимуться кількістю набраних лайків.   Підсумки будуть оголошені після закінчення карантину.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua