Допомогти може кожен!

Соціальні установи Костянтинівки працюють, аби найбільш потребуючі мешканці отримали допомогу — як у вигляді телефонних консультацій, психологічної підтримки, так і в адресній фінансовій допомозі та забезпеченні потрібними продуктами харчування .

20200213 1 20200513 4


Зараз, під час карантину, соціальні структури та установи нашого міста, волонтери та небайдужі люди намагаються підтримати тих костянтинівців, які опинились в скруті і потребують допомоги. Серед таких, насамперед, літні люди, які залишилися самотніми та багатодітні родини, які опинились в складних життєвих обставинах. 

 

20200513 2 20200513 3

В Костянтинівці виконавчим комітетом міської ради було прийняте рішення «Про надання одноразової матеріальної допомоги одиноким та одиноко проживаючим особам похилого віку за рахунок коштів міського бюджету». Загальна сума наданої допомоги літнім людям становить 244 тис. грн. Дані соціальні послуги надані управлінням соціального захисту населення.

За розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, за рахунок коштів обласного бюджету було придбано 148 продуктових наборів для багатодітних сімей, на загальну суму 59,2 тис.грн.
Для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID- 19, за сприяння Костянтинівського міського голови Сергія Давидова, ТОВ «Свинець» та ТОВ «Гласкомерц» було знайдено можливість виділення
850 тис. грн., для закупки апаратів штучної вентиляції легень, благодійний фонд «Фонд Бориса Колесникова»,в свою чергу, виділив м.Костянтинівка матеріальну допомогу в сумі 1млн. грн.
Дякуємо всім небайдужим жителям міста, які сьогодні об’єднуються в допомозі тим, кому вона потрібна ! Допомогти може кожен! Зробімо це разом!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua