Фестиваль-конкурс «Україна єднає світ»

Заклади культури міста під час карантину продовжують активно працювати з дітьми онлайн. Дистанційно приймають участь у різноманітних конкурсах черговий раз підтверджуючи професіоналізм викладачів та допомагаючи становленню обдарованої молоді міста.
Міністерство культури України спільно з благодійним фондом «Україна єднає світ» провели дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». Основна мета фестивалю-конкурсу – популяризація дитячо-молодіжної творчості, надання дітям та молоді можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, знайомство з кращими зразками світової та національної культури та мистецтва. Учасниками фестивалю-конкурсу стали хореографічні колективи різних танцювальних напрямків, вокалісти, хористи, інструменталісти, майстри розмовного та оригінального жанрів (вікова категорія: від 3-х і старші).

20200514 2kon 20200514 kon

Відеозапис номеру зразкового ансамблю народного танцю «Юність» центру дитячої та юнацької творчості було направлено для участі. За результатами колектив отримав кубок і Диплом першого ступеня в категорії змішана номінація - народний танець.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua