Створюємо разом Всеукраїнський Кадровий Резерв

Костянтинівський МЦ3 запрошує випускників вищих та професійно технічних навчальних закладів скористатися новітніми послугами та зробити перший крок для своєї професійної кар’єри.

20210405

31 березня вебінар « Створення Всеукраїнського Кадрового Резерву» для випускників КЗ «Костянтинівського медичного фахового коледжу» провела фахівчиня Ольга Хворостян.
Учасники заходу ознайомились із можливістю підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці за допомогою он-лайн технологій, а саме портфоліо кар’єрного просування з відео резюме.
Як? Чому? Для чого? На всі ці запитання сьогодні відповідала фахівчиня, а також надала учасникам заходу слушні рекомендації щодо правильного та якісного складання портфоліо кар’єрного просування з відео резюме.
Нові форми роботи підвищують ефективність самопрезентації та сприяють зниженню соціальної напруги, зручності, економії часу та коштів, як шукача роботи, так і роботодавця.
А ви вже має портфоліо з відео резюме? Ні?
Тоді звертайтесь за допомогою у приміщення Костянтинівського МЦЗ.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua