Інтелектуальний Олімп Костянтинівських школярів

Всеукраїнські учнівські олімпіади – це інтелектуальні змагання, в яких молодь виборює право стати найкращою. У 2016 - 2017 навчальному році Донецьку область в цих змаганнях представляли 3 школяра з Костянтинівки.
На ІV етапі ХХII Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії на Черкащині виборола перемогу учениця 11 класу Костянтинівського НВК «Ліцей із загальноосвітньою школою I-III ступенів» Новікова Євгенія, яку нагороджено дипломом ІІ ступеня. Велика заслуга її успішного виступу на Всеукраїнській учнівській олімпіаді належить Цись Тетяні Григоровні та Ході Ганні Олександрівні, учителям історії м. Костянтинівки, які допомагали переможниці готуватися до відповідальних історичних змагань. Під час перебування на Черкащині спільно з учасниками з різних куточків України вона відвідала Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», Черкаський обласний краєзнавчий музей, милувалася чарівними дніпровськими краєвидами, насолоджувалась перебуванням на землі, що подарувала світові Богдана Хмельницького, Тараса Шевченка, борців за українську державність Холодноярської республіки та багатьох науковців, прозаїків, поетів, художників.
IV етап 25 Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства відбувся в славетному стародавньому місті Житомирі. Учасник олімпіади з міста Костянтинівки Барінов Віталій, учень 11 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, ретельно готувався до неї та якісно демонстрував свої знання під час виконання завдань , у результаті чого наш земляк посів ІІ місце. Такий високий результат учня став можливим завдяки вчителю, який підготував переможця олімпіади - Цись Тетяні Григоровні, а також підтримці Донецького облІППО, який якісно організував і провів для учнів області відбірково - тренувальні збори щодо участі в IV етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства. А після інтелектуальної праці господарі олімпіади для учасників влаштовували захоплюючі екскурсії стародавнім містом, у музей космонавтики ім. С. П. Корольова та до військової частини 95 окремої аеромобільної бригади. Житомир, його історична спадщина, мистецьке життя та гостинність вразили настільки, що захотілося повернутися до нього знову, щоб показати своїм друзям та батькам. Після екскурсійної програми діти з різних куточків України стали ближчими один до одного. Від взаємного спілкування всі дістали таке величезне моральне задоволення, яке не можна осягнути в жодних одиницях виміру.
Учасницею Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови була Ширкіна Любов, учениця НВК «Гімназія із ЗШ І ступеня», яка посіла ІІІ місце. Такий високий результат учениці став можливим завдяки вчителю, який підготував переможця олімпіади – Шередеці Галині Вікторівні.
Вітаємо переможців та їх наставників!

За інформацією управління освіти міської ради м. Костянтинівки.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua