"ЛІГА" ВІТАЄ з ПЕРЕМОГОЮ МОЛОДІ ТАЛАНТИ КОСТЯНТИНІВКИ

Нещодавно учень з Костянтинівки БОГДАН ПАВЛОВ вийшов у фінал телевізійного шоу "УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ. ДІТИ". Хлопцю поставили три вищі бали "ТАК" авторитетне журі у складі Слави, Дзідзьо та Ігоря Кондратюка.

P9080129

Наш юний земляк став кращим у конкурсі читців. І, звичайно ж, "Ліга майбутніх поліцейських" Костянтинівки не залишилася осторонь усіх привітань, які отримав Богдан та його вчителька Ірина Миколаївна Зубенко з ЦДЮТ, під керівництвом якої хлопець готував свою сценічну мініатюру. Так, учасниця костянтинівської "Ліги" АНІТА разом з поліцейським Оленою Дужак сьогодні привітали Богдана і подарували йому від поліції та від "Ліги" красиві українські зошити та чудовий щоденник, який має назву "Улюблений". "Цей щоденник від поліції та від "Ліги майбутніх поліцейських" дійсно стане моїм улюбленим, а зошити - це просто диво які гарні! Велике дякую," - поділився враженнями від спілкування з нами юний переможець. Бажаємо тобі, Богдане, нових творчих перемог!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua