«Чорнобиля сумні сліди»

Сьогодні, 26 квітня 2017 року, минає 31 рік від дня найбільшої за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком, катастрофи у Чорнобилі. Саме тому у загальноосвітніх закладах м.Костянтинівки відбулися пам’ятні заходи.

IMG 20170426 104545

У рамках заходів, присвячених Міжнародному дню пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, були проведені «Уроки пам'яті», бесіди «Пам’ятаймо героїв», літературно-музичні композиції «Чорнобиля сумні сліди», літературні калейдоскопи «Пам’ять, пам’ять, живи!», виставки малюнків та плакатів, в бібліотеках організовані книжкові та фотовиставки.
Страшні події 1986 ніколи не зітруться з пам'яті теперішніх та майбутніх поколінь. 26 квітня ми згадуємо тих, чиє життя забрав Чорнобиль, і намагаємося вирішити безліч проблем тих, хто втратив здоров'я на ліквідації чорнобильської аварії. Трагедія Чорнобиля торкнулася кожного з нас. Ми з повагою і вдячністю ставимося до людей, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, і вшановуємо пам'ять тих, кого вже немає в живих.
За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua