«Пам'ять завжди живе»

9 травня в рамках відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні святковою ходою від індустріального технікуму до братської могили (район колишньої ЗОШ №7) пройшла колона, до якої ввійшли ветерани Другої світової війни, керівництво міста, керівництво обласної державної адміністрації, делегації від трудових колективів, представники громадськості. Біля братської могили пройшов меморіальний захід «Пам'ять завжди живе».

3 4

Зі словами вдячності всім, хто віддав життя за перемогу, та тим хто вижив, до присутніх звернувся голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово – цивільної адміністрації Павло Жебрівський, член виконкому Костянтинівської міської ради Сергій Чертков, голова міської організації ветеранів України Іван Ковальов. 

17 11

В ході заходу пам'ять тих, хто на своїх плечах виніс тягар страшної війни, хто пройшов життєвий шлях з радощами і успіхами, втратами і негараздами і зміг відстояти незалежність нашої Батьківщини у Другій світовій війні вшановано хвилиною мовчання.

15

По закінченню до братської могили покладено живі квіти.

9 21

Надалі ветеранів та жителів міста зустрів парк культури та відпочинку, де пройшов тематичний концерт «Переможна весна». На сцені лунали пісні воєнних часів та патріотичні пісні у сучасній інтерпретації у виконанні учасників народної студії сольного співу «Хуторяночка» та вокального ансамблю «Горицвіт». Своїми яскравими номерами доставили задоволення ветеранам та глядачам хореографічні колективи палацу: «Барбарис», «Сучасні ритми» та зразковий цирковий колектив «Арена» ім. Володимира та Валентини Мак.

28 26

Для всіх бажаючих у парку культури та відпочинку працювала польова кухня.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua