Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана— свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. День літньої людини та ветерана— це чисте і світле свято. Свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу.

день людей похилого віку

У загальноосвітніх закладах міста з цієї нагоди 27.09. – 29.09.2017 року пройшли бесіди, класні години, уроки толерантності, акції , лекції. Учні 9-х класів взяли участь у акції «Поруч з нами живе ветеран», у рамках якої привітали ветеранів з їх святом. Класні керівники 5 – 8 класів провели в класних колективах усний журнал «Похилий вік – поважний вік», де розкрили історію запровадження Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
Отже, пам'ятаймо і надалі про свій борг перед ветеранами та людьми поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу й турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua