«Краса без обмежень-2017»

26 жовтня у Краматорськомупалацікультуриім. ЛеонідаБиковапройшов VІІ Всеукраїнський конкурс красидівчат на інваліднихвізках “Краса без обмежень – 2017”.

1krasabob 1

Конкурс на Донеччині проводиться вжесьомийрікпідряд, і за цей час віннабувпопулярність не лише в Донбасі і Україні, але й за межами нашоїдержави. Підтримати учасниць завітали представники Громадської організації «Студія розвитку особистості та неформальної освіти «TаланTаун», громадська організація інвалідів «Друг» м. Костянтинівки.

Організаторами конкурсу традиційно виступили управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації, Донецька обласна організація інвалідів ВОІ СОІУ, “Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас” і Комітетмолодіжноїполітики ДООІ.

Як і минулого року, конкурс пройшовпід патронатом головиДонецької ОДА Павла Жебрівського і народного депутата України Максима Єфімова.

У нинішньому конкурсі виступили 10 дівчат, що пересуваються на інвалідних візках, з різних регіонів України: Донецької, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Луганської, Київської, Миколаївської та Хмельницької областей.

Під час конкурсу учасниці представили 2 танцювальніномери. Покидівчатаготувалися гостей розважалиартисти, в тому числи чемпіони з бальнихтанців на візках. Під час фінальноговиходу у вечірніхсукнях журіоголосилипереможниць. Корону з рук минулорічноїкрасуніотримала наймолодшаучасниця , 18-річна Олена Мороз з Луганськоїобласті

Переможниця конкурсу, Перша і Друга віце-місотримали путівки на реабілітацію до Слов’янського курорту. Всіучасниці «Краси без обмежень-2017» отрималиспеціальнітитули та численніподарункивідспонсорів і організаторів.

Завітавна свято також і заступник головиоблдержадміністраціїІгорСтокоз. Він передав вітаннявідголовиДонецькоїоблдержадміністрації Павла Жебрівськогота вручив усімдівчатамквіти.

Делегаціям.Костянтинівки отримала позитивні емоції та насолодилась атмосферою свята.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua