ГАСТРОНОМІЧНИЙ ТУР «УКРАЇНА І ЄВРОПА – ЄДИНІ»

1 грудня 2017 року на базі Костянтинівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням окремих предметів відбувся міський конкурс «Гастрономічний тур «Україна і Європа – єдині» за підтримки Краматорського комбінату дитячого харчування. У конкурсі взяли участь усі загальноосвітні заклади міста, які презентували національні страви європейських країн.

001 2

Жульєн, сармі, паельо, бігос, скландраусіс – все це і ще багато інших кулінарних шедеврів мали можливість скуштувати як члени журі, так і всі присутні на святі. Крім презентації страв, навчальні заклади підготували цікавий та змістовний виступ про одну з європейських країн.
Наприкінці гастрономічного туру було підведено підсумки та визначено переможців, якими стали команди СЗОШ №6, НВК «ЗОШ-ДНЗ», НВК «Ліцей із ЗОШ І-ІІІ ст.». Усі учасники отримали у подарунок смаколики, а переможці - побутову техніку для їдальні закладу освіти.

За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua