Відкритя очисних споруд після реконструкції

5 грудня у місті відкрили очисні споруди після робіт з реконструкції. В урочистому заході прийняли участь голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, міський голова Сергій Давидов, заступник міського голови Віктор Василенко. Павло Іванович особисто оглянув результати виконаної роботи.

общая к1
п1 о1

За кошти обласного екологічного фонду на об’єкті виконали ремонт відстійників, замінили обладнання, капітально реконструювали приміщення і лабораторії. Загальний кошторис склав понад 36 млн. грн. Реалізація проекту дозволила уникнути загрози екологічного забруднення регіону.

«Років двадцять ці очисні не працювали. Все що не відстоялося – йшло в річку Кривий Торець. Це призводило до того, що ми самі себе знищували. Сьогодні очисні споруди функціонують у повному об′ємі, це значить, що ми думаємо про майбутнє. У наступному році ми маємо завершити всі очисні на Донеччині», - наголосив очільник області у своїй промові.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua