Завітайте до Молодіжних центрів

В рамках реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» щодо створення інноваційних центрів розвитку для молоді та дітей у місті Костянтинівка, створено Центри для дітей і молоді:

- молодіжна платформа вільний простір «D•R•U•Z•I», розташований за адресою: пр.Ломоносова 164, на другому поверсі кінотеатру «Супутник».
- центр для молоді та дітей «ТАЛАНТАУН», розташований за адресою вул.Трудова 445
Основні напрямки діяльності молодіжних центрів - це створення нових якісних можливостей для молоді громади через забезпечення роботи різних молодіжних платформ.

5qIxIUfCQ1A

Це відкритий простір для генерування ідей та проектної роботи, відпочинку та розваг.
Це система нових форм освіти і дозвілля дітей та молоді та сприяння розвитку кожної окремої особистості так і громади в цілому.
Сприяння всебічному розвитку дітей та молоді Донецької області завдяки неформальним та інтерактивним методам навчання, а саме: проведення майстер класів, виробів з рукоділля, психологічні арт-терапії, настільні ігри, проведення музичних, літературних заходів, бізнес та медіа навчання, створення та обробка відео контенту, англійський розмовний клуб, дебатна платформа, проведення тренінгів та семінарів, прикладне мистецтво, фотоклуб та музичний напрямок.

Чекаємо на вас!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua