2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

Саме в цей день у 1971 році в Іранському місті Рамсар відбулось прийняття Конвенсії про водно-болотні угіддя, що мають Міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів. У 2018 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської Конвенсії Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст». В Донецькій області знаходяться два водно-болотних угіддя міжнародного значення: «Затока Білосарайська та коса Білосарайська» та «Затока Крива та коса Крива», які розташовані у узбережжі Азовського моря. 

DSC 0098

Захід, присвячений Всесвітньому дню водно-болотних угідь «Вода – це життя», працівники МКЗК «Палац культури та дозвілля» підготували разом з викладачами та студентами Костянтинівського Медичного коледжу. Крім перегляду кінолекторію про значення водно-болотних угідь та води в житті людини, студенти підготували віршований матеріал на цю тематику.
Адміністрація МКЗК «Палац культури та дозвілля» висловлює щиру подяку керівництву Костянтинівського медичного коледжу за співпрацю.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua