Нарада

05.03.2018 року 10 година було проведено нараду представників бізнесу, підприємств та установ міста, представників органів прокуратури, , Костянтинівського відділення Фонду соціального страхування України у Донецькій області, управління соціального захисту населення, 16-го Державного загону ДСНС України у Донецькій області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області, відділу молоді та сім’ї міської ради.

DSC 0349

1 .Про додержання мінімальних гарантій в оплаті праці.
До мінімальних державних гарантій відносяться: виплата заробітної плати у розмірі не меншому ніж мінімальна заробітна плата, нарахування індексації, оплата відпуски, виплата компенсації за невикористану відпуску, гарантії мобілізованим працівникам збереження місця роботи, тощо.
Недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці це фінансова відповідальність за порушення трудового законодавства у 10-му розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення. У 2017 році розмір штрафу: 32 000 грн.(абз.4 ч.2 ст. 265 КЗпП України)
Право на проведення перевірок та притягнення до фінансової відповідальності за порушення в сфері законодавства про працю мають: Державна служба України з питань праці: Державна фіскальна служба
2. Про підготовку заходів та проведення в місті Неділі та Дня охорони праці в Україні.
У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».
Цей девіз збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.
Забезпечення гідних і безпечних умов праці передбачено в Національній доповіді Уряду України «Цілі сталого розвитку: Україна», що була представлена 15 вересня 2017 року. У цьому документі визначено показники досягнення цілей сталого національного розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни.
Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання, її реалізація в інтересах молодого покоління потребує узгодженого комплексного підходу до викорінення дитячої праці та популяризації культури профілактики безпеки і гігієни праці.
У контексті цієї події в Держпраці відбулося засідання організаційного комітету з проведення Дня охорони праці в Україні, в якому взяли участь представники Держпраці, Міненерговугілля, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки, Мінрегіонбуд, Держатомрегулювання, Міністерства внутрішніх справ, Міжнародної організації праці, Фонду соціального страхування, профспілок і роботодавців, редакції журналу «Охорона праці».
Учасники засідання обговорили і прийняли за основу текст Звернення Організаційного комітету до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ і організацій та План заходів з відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні під девізом «Захищене і здорове покоління».
3.Про оздоровлення та відпочинок дітей за «Полтавським методом» - часткове відшкодування вартості путівок дитячим оздоровчим центрам які знаходяться на території Донецької області.
4. Основні Вимоги пожежної безпеки для підприємств та установ.
5. Інформація щодо навчання фахівців установ, підприємств, організацій міста, діяльність яких пов’язана з виконанням заходів з питань цивільного захисту та пожежної безпеки.
6. Порядок направлення на медичну реабілітацію для застрахованих осіб за рахунок коштів Фонда соціального страхування України у Донецькій області.
7. Профілактика виробничого травматизму, якість проведення медичних оглядів
Присутні: 34 чол.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua