• Головна
  • Соціально-економічний розвиток
  • Економіка та торгівля

Промисловість

Перечень промышленных предприятий г. Константиновки

Информация о наличии на территории города Константиновки свободных земельных участков и промышленных площадок для предложений потенциальным инвесторам

ОБ’ЄКТИ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ м.КОСТЯНТИНІВКИ, ЯКІ НЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ СТАНОМ НА 01.01.2018 р.

Основні економічні показники по м Костянтинівка станом на 01.07.2017

Територія - 66 кв.км.;
Чисельність населення - 72,4 тис.чол.;
Промисловість міста представлена 12 промисловими підприємствами, в тому числі активно працюють і виконують Програму економічного і соціального розвитку:
ТОВ «СП «Свинець», ПАТ «Завод обважнювачів», ТОВ «Гласкомерц», ТОВ «Мегатекс», ТОВ «Костянтинівський завод металургійного обладнання», ТОВ «Кожкон», Костянтинівська кондитерська фабрика АТ "ВО КОНТІ", КДНПП «Кварсит», ТОВ «Спецтехскло А», ТОВ «НАК», ПрАТ «Цинк», ТОВ «Еталон Плюс».
Обсяг реалізованої продукції за І півріччя 2017 року (за оперативними даними) становить 2111,0 млн.грн., Програма виконана на 66,1%. Програму з реалізації продукції виконали: ТОВ СП «Свинець» (68,3%), ПАТ «СпецтехсклоА» (54,9%), ТОВ «Мегатекс» (63,2%), ПАТ «Завод обважнювачів» (65,8%), ТОВ «Еталон-Плюс» (49,7%), ТОВ «Гласкомерц (52,0%), ТОВ«НАК» (72,3%), ПрАТ«Цинк»(178,1%).
Середньомісячна заробітна плата штатних працівників на 01.04.2017 - 5131 грн. (збільшилася на 1507,0 грн. у порівнянні з 01.07.2016).
Середньооблікова чисельність штатних працівників на 01.04.2017 - 12313 чол. (зменшилася на 1228 осіб. у порівнянні з 01.07.2016).
Кількість зареєстрованих безробітних на кінець року - 738 осіб.
Кількість зареєстрованих безробітних з числа тимчасово переміщених осіб на 01.07.2017 – 109 осіб.
- працевлаштовано – 40 особи.
Заборгованість з виплати заробітної плати всього по місту станом на 01.07.2017, згідно з оперативними даними, становить 12971,9 тис. грн. (збільшилася на 6250,6 тис. грн. у порівнянні з 01.07.2016).
Заборгованість на економічно активних підприємствах – 4361,5 тис.грн, з них:
- Констянтинівське державне науково-виробниче підприємство «Кварсит» - (3796,8 тис.грн.);
- Констянтинівське ПУВКГ(564,7 тис. грн.).
Заборгованість підприємств-банкрутів становить 8610,4 тис.грн .:
- ВАТ «Укрцинк» (644,0 тис.грн.), підприємство діяльність не здійснює, знаходиться в стадії розпорядження майном;
- Костянтинівський державний хімічний завод – 7966,4 тис.грн.

Торговельною діяльністю в місті займаються 333 магазин, 66 підприємств ресторанного господарства, 3 ринки.
За І півріччя 2017 року роздрібний товарообіг склав 296,8 млн.грн.
Кількість суб'єктів малого і середнього підприємництва 2359 осіб., в тому числі фізичних осіб підприємців - 1870 осіб. Чисельність найманих працівників суб'єктами малого і середнього підприємництва - 3400 осіб.
Середньомісячна заробітна плата працівників малих підприємств станом на 01.07.2017 – 3200 грн. 

 


Виставково-ярмаркова діяльність є однією з важливих сфер сучасної економіки, інструментом економічної та інвестиційної політики. Сьогодні виставки забезпечують мобільність ринку, створюють необхідне інформаційне поле, формують значні фінансові потоки, а також приносять додатковий прибуток до бюджетів всіх рівнів.
На протязі 2017 року у ярмаркових заходах прийняли участь 723 суб’єкта господарювання сфери торгівлі. Проведено 112 ярмарок, на яких реалізовано товарів на суму 7674,9 тис. грн. та 21 виставка – продаж, виторг склав 895,2 тис. грн.
Проведено 4 конференції з покупцями: в магазині «Бутік хліба № 1» на тему «Асортимент та якість хлібобулочної продукції міського товаровиробника» та в магазині «Вест» та «Лакомка» (кондитерських виробів) в магазині «Фермер» щодо асортименту та якості кондитерських виробів вітчизняних товаровиробників.
В січні 2017 року з метою святкування новорічних та різдвяних свят на ринках «Привокзальний», «Центральний», на підприємствах торгівлі «Україна», «Меркурій» відбулися виставки-продажи продовольчих та непродовольчих товарів, дитячих іграшок, сувенірів.
У березні біля Палацу культури та відпочинку «Октябрь» був проведений святковий ярмарок «Масниця».
З 1 по 8 березня у магазинах КПТ «Меркурій», ТЦ «Україна», на ринках «Центральний» та «Привокзальний», біля Палацу культури та відпочинку «Октябрь» були проведені ярмаркові заходи, які присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня.
У 1 кварталі на 3 ринках міста - ВАТ «Торг» Центральний та Привокзальний, КПТ «Меркурій» створені умови для продажу сільськогосподарської продукції безпосередньо її виробниками: виділено 15 пільгових місць, 129 торгових місць на прилавках та 22 місця для торгівлі з автомашин.
У 1 кварталі 2017 року До Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення серед перукарів ППОН “Атра” проведено конкурс «Кращій перукар».
У червні до Дня захисту дітей та святкування Дня молоді у парку «Ювілейний» відбулися виставки-продажи продовольчих та непродовольчих товарів, дитячих іграшок, сувенірів.
З метою підтримки вітчизняного товаровиробника кожну суботу та неділю на ринку «Привокзальний» проводяться ярмарки «вихідного дня».

На протязі 2017 року промислові підприємства також приймали участь у виставкових заходах:

ПАТ “Обважнювачів” – у березні 2017 року прийняли участь у виставці «ЛитМетЕкспо» яка проходила у місті Мінськ.

ТОВ «Гласкомерц» у 1 кварталі 2017 року прийняли участь у виставках Виставочного центру «КиївЕкспоПлаза» яка проходила у місті Києві.
Фінансування заходів щодо розвитку виставкової діяльності здійснювалось за рахунок власних коштів учасників виставок.
З метою залучення підприємств і організацій міста до участі у виставкових заходах інформація про їх проведення розміщена на веб-сайті Костянтинівської міської ради. Також виконкомом Костянтинівської міської ради проводиться постійна робота щодо інформування зацікавлених суб’єктів господарювання та підприємств міста про проведення виставково-конгресних заходів.

В 2018 році буде продовжена організаційна робота стосовно подальшої участі підприємств у виставках та ярмарках згідно запропонованим перелікам.

Будівництво ливневої каналізації

Капітальний ремонт ДНЗ №1

Капітальний ремонт ЗОШ №3

Капітальний ремонтЗОШ №6

Капітальний ремонт загальноосвітної школи №9

Реконструкція , капітальний ремонт  Палацу культури та дозвілля

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення

Капітальний ремонт шляхопроводу по вул.Белоусова-Ємельянова

Реконструкція ЗОШ №1

Капітальний ремонт  школи мистецтв

Капітальний ремонт автодоріг

Капітальний ремонт дитячої  лікарні

Капітальний ремон стоматології

Капітальний ремонт пологового будинку

Капітальний ремонт лікарні №5-пятиповерховий

Капітальний ремонт ЗОШ №16

Капітальний ремонт хірургічного корпусу лікарня №5

Капітальний ремонт ДНЗ №23

Капітальний ремонт ДНЗ №31

Капітальний ремонт УСЗН

Капітальний ремонт філії вул. Театральна,16

 

Запровадження енергосервісу в бюджетній сфері

Значний резерв підвищення енергоефективності Донецької області полягає саме у скороченні обсягів споживання енергії бюджетною сферою. Нажаль, ефективність споживання паливно-енергетичних ресурсів установами бюджетної сфери України залишається досить низькою та не відповідає європейським стандартам.
У зв’язку з цим, в Україні запроваджується новий механізм енергомодернізації будівель бюджетних установ – механізм енергосервісу.
Саме у скороченні споживання енергії бюджетною сферою знаходиться значний резерв підвищення енергоефективності країни в цілому.
Відповідно до Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року, який схвалений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1228-р, Україною взято зобов’язання щодо досягнення національної мети енергозбереження у 2020 році, що становить 9 відс., або 6,5 млн. тонн нафтового еквіваленту.
З цією метою Верховною Радою України прийнято:
- Закон України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» від 09 квітня 2015 року № 327- VIII.
- Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» від 09 квітня 2015 року № 328- VIII.
На їх виконання Урядом затверджено примірний енергосервісний договір – постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Примірного енергосервісного договору» від 21 жовтня 2015 року № 845.
Крім цього, з метою виконання норм законів Міністерством фінансів України прийнято наказ від 06 листопада 2015 року № 966 «Про внесення зміни до економічної класифікації видатків бюджету» відповідно до якого доповнено економічну класифікацію видатків бюджету позицією 2276 «Оплата енергосервісу», (наказ Мінфіну від 14 січня 2011 року № 11 «Про бюджетну класифікацію»), що дозволить бюджетним установам формувати видатки із врахуванням втрат за укладеними «енергосервісними договорами».
Концепція енергосервісу полягає в тому, що енергоефективні заходи в будівлях бюджетних установ впроваджуються інвесторами - енергосервісними компаніями (ЕСКО). При цьому, ЕСКО, вкладаючи власні кошти, несе фінансові ризики, бере повну відповідальність за якість робіт та зацікавлена в максимальній економії витрат на оплату комунальних послуг.
Оплата енергосервісу здійснюється замовником виключно за рахунок економії енергоресурсів, досягнутої в результаті здійснення такими компаніями енергоефективних заходів. Зазначений механізм дозволить без додаткових витрат з бюджету зменшити споживання енергоресурсів бюджетними установами, створить ринок енергосервісу та тисячі робочих місць.

Перелік об'єктів бюджетної сфери

«Характеристика об’єктів бюджетної сфери»

 

 

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua