Центр надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП

Нормативно-правові акти ЦНАП

Бланки заяв адміністративних послуг

Інформаційні та технологічні картки

Перелік адміністративних послуг які надаються через ЦНАП 09.07.2018

 

Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг Костянтинівської міської ради!

Звертаємо Вашу увагу що в Україні працює Єдиний державний портал адміністративних послуг, завдяки якому громадяни можуть замовити та отримати чимало довідок та документів, часто навіть не виходячи з дому чи офісу.
Це портал, на якому зібрана вся інформація про адмінпослуги, всі нормативні вимоги. На порталі можна авторизуватись за ЕЦП (електронним цифровим підписом) та подавати заявки на послуги, підвантажувати всі необхідні документи, які одразу потрапляють у систему електронного документообігу та отримувати електронний документ у відповідь.
Ознайомитись з повним переліком онлайн послуг можна за посиланням: https://poslugy.gov.ua/info/services

 

Шановні громадяни, фізичні особи - підприємці, та юридичні особи!

З 30 січня 2018 року в ЦНАП Костянтинівської міської ради почали працювати платіжні POS - термінали для здійснення безготівкової оплати за адміністративні послуги.
Перевагами такої оплати є зручність та значна економія часу, що в свою чергу оптимізує процедуру надання адміністративних послуг.
Нагадуємо, що скористатись терміналами можуть держателі карток міжнародних платіжних систем Vіsa, MasterCard, Cirrus/Maestro, Простір, емітованих як АТ «Ощадбанк» так і картками інших банків. Комісійна винагорода за проведення платежів складає 2% від суми платежу операції, але мінімум 5 гривень.

 

 

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua