• Головна
  • Взаємодія з громадою
  • Формування нового складу громадської ради

Формування нового складу громадської ради

Донецький ВП ЦРМС інформує про проведення семінарів. Захід відкритий для всіх бажаючих (також доя необ'єднаних громад), рівень початковий, можливе повернення за проїзд (до ~100 грн). Обов'язкова реєстрація.

Запрошуємо на семінари "Участь суспільства у прийнятті рішень у громадах"!

Як писати проекти до ДФРР та інших державних фондів?
Як забезпечити активну участь мешканців громади у прийнятті рішень?

Відповідальність за ефективність нової системи місцевого самоврядування несуть не лише органи управління, які утворюють відповідну систему, але і члени територіальної громади. Чи всі це розуміють? Чи всі представники громади готові до створення принципово нової, ефективної системи місцевого самоврядування? Які інструменти можуть використати нові громади для свого розвитку? Ці та багато інших питань розглядатимуться під час інформаційних зустрічей на тему «Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах».

В рамках безкоштовних семінарів експерти Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства будуть проводити тренінг по проектному менеджменту, а експерти Фундації польсько-української співпраці PAUCI Foundation підкажуть, як залучати громадян до прийняття рішень. Учасники зможуть задати питання у темі реформи децентралізації представнику Міністерства та отримають доступ до більше 300 МБ корисних матеріалів.

Семінари проводяться в рамках Польсько-Канадської програми підтримки демократії, реалізованої Solidarity Fund PL і фінансованої Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади та Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

Організатори:
Асоціація об'єднанихтериторіальних громад
Асоціація сільських, селищних рад та об'єднаних громад України

Експертна підтримка:
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
Фундація польсько-української співпраці PAUCI

Запрошуються представники місцевих органів влади усіх рівнів, громадські активісти, ЗМІ та всі небайдужі громадяни. Кількість місць обмежена!

Географія семінарів:
https://goo.gl/AxKe0G

Реєстраційна анкета для Київської, Житомирської, Черкаської, Чернігівської, Закарпатської, Полтавської областей:
https://goo.gl/forms/QuqCegCaa4VQpyAt2

Реєстраційна анкета для Донецької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської областей:
https://goo.gl/forms/rNzVbwjFEDQ9Zq4j1

 

Протокол № 3 засідання громадської ради при виконкомі Костянтинівської міської ради

Протокол № 2 засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів обрання членів громадської ради при виконкомі Костянтинівської міської ради

Зразок документів для участі в установчих зборах 

Перше засідання ініціативної групи

Протокол № 3 засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів обрання членів громадської ради при виконкомі Костянтинівської міської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при виконкомі  Костянтинівської міської ради

Список представників інститутів громадянського суспільства, які приймуть участь в установчих зборах із створення громадської ради при Костянтинівському виконкомі міської ради

Протокол № 4 засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів обрання членів громадської ради при виконкомі Костянтинівської міської ради

 

 

 

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!

Верховна Рада України з прийняттям 21 грудня 2016 року Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» відтермінувала строк приведення установчих документів неприбуткових організацій у відповідність до норм Податкового кодексу України, а саме до 01 липня 2017 року.
Звертаємо увагу, що зазначені вимоги поширюються не тільки на громадські об’єднання, а й на творчі спілки та їх місцеві осередки, професійні спілки та їх об’єднання, організації роботодавців та їх об’єднання.
Нагадуємо, що невиконання вимог щодо приведення установчих документів неприбуткових організацій до вимог пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України та неподання копій таких документів до відповідних органів Державної фіскальної служби України тягне за собою виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Одночасно, згідно Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про громадські об’єднання» статути (положення) громадських організацій, спілок громадських організацій, легалізовані на день введення цього Закону в дію мають бути приведені у відповідність із цим Законом.
Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію зазначених змін у строк, визначений законодавством.
З метою уникнення у травні-червні 2017 року черг та незручностей для представників громадських формувань, Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області закликає не зволікати з цим процесом, та забезпечити завчасне внесення змін.

Документи для державної реєстрації подаються у паперовій (особисто заявником або поштовим відправленням) або в електронній формі.
Документи в електронній формі подаються заявником через портал електронних сервісів у порядку, визначеному Міністерством юстиції України в Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи.
У паперовому вигляді документи для державної реєстрації змін щодо громадських формувань
надсилаються:
- поштовим відправленням на адресу Головного територіального управління юстиції у Донецькій області: 84301, Донецька область, місто Краматорськ, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 39/3. У разі подання документів поштовим відправленням справжність підпису заявника на заяві, форма якої затверджена наказом Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 №3268/5, повинна бути нотаріально засвідчена;

подаються:
- безпосередньо до державних реєстраторів відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (84301, Донецька область, місто Краматорськ, бульвар Машинобудівників, будинок 32, кабінет 406);
- до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги області в містах Маріуполь та Краматорськ;
- до центрів надання адміністративних послуг, створених при районних державних адміністраціях та виконавчих органах місцевих рад.
Адреси та контактні данні для подання документів, методичні матеріали з цього приводу доступні за посиланням:
http://ddr.justice-dn.gov.ua/.
Прийом заявників державними реєстраторами управління юстиції здійснюється:
- з понеділка по четвер з 8.00 до 12.00, з 12.45 до 17.00;
- у п’ятницю з 8.00 до 12.00, з 12.45 до 15.45.
Консультації із зазначеного питання можна одержати у телефонному режимі на прямій «гарячій» телефонній лінії – (06264)4-25-00, яка працює щосереди з 9.00 до 12.00, з 12.45 до 16.00.
Телефон для довідок: (06264)1-74-46.

Відділ державної реєстрації
друкованих засобів масової інформації
Управління державної реєстрації
Головного територіального
управління юстиції у Донецькій області

 

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua