• Головна
  • Взаємодія з громадою
  • Формування нового складу громадської ради

Формування нового складу громадської ради

ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА м. КОСТЯНТИНІВКИ!
РОЗПОЧАТО ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Членами громадської ради можуть бути представники:
- громадських, об’єднань;
- релігійних, благодійних організацій;
- професійних спілок та їх об’єднань;
- творчих спілок;
- асоціацій;
- організацій роботодавців та їх об’єднань;
- недержавних засобів масової інформації,
які проводять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю відповідного органу та в статуті (положенні) яких визначено відповідні цілі та завдання діяльності.
Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.04.2017 №146 «Про затвердження складу громадської ради при виконкомі Костянтинівської міської ради» розпорядженням міського голови від 24.01.2019 №32-р сформовано ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів по утворенню громадської ради при виконавчому комітеті Костянтинівської міської ради. До складу групи увійшли 5 осіб: 4 представника інститутів громадянського суспільства та 1 представник виконавчого комітету міської ради.

ІНІЦІАТИВНА ГРУПА ЗАПРОШУЄ УСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ІНСТИТУТИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА МІСТА КОСТЯНТИНІВКИ ДО УЧАСТІ В СТВОРЕННІ НОВОЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ!

Для цього Вам необхідно:
Подати з 14 лютого до 16 березня 2019 року до ініціативної групи заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. Документи надавати у паперовому вигляді за адресою: 85114, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260, к.319, (з 9.00 до 16.00) та дублювати у електронному вигляді на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
До заяви у обов’язковому порядку додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- ксерокопія паспорту претендента;

- витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтувань пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості) протягом року до дня подання заяви (у разі коли інститут громадського суспільства працює менше року - за період діяльності) (обсяг – до 1 сторінки аркушу формату А4).
Приймання заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 16 березня 2019 року о 15.00.
Установчі збори для формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Костянтинівської міської ради планується провести 16.04.2019 о 14.00 в малій залі засідань виконавчого комітету міської ради (більш детальна інформація про час і місце проведення буде повідомлена пізніше).
Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде сформовано кількісний та якісний склад громадської ради при виконавчому комітеті Костянтинівської міської ради.
Довідки та консультації за телефонами: 06 (272) 4-24-37.
Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті міської ради є відкритою для всіх інститутів громадянського суспільства. Запрошуємо надсилати свої пропозиції щодо діяльності громадської ради на е-пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сподіваємося на Вашу активну участь та конструктивну співпрацю!

Ініціативна група з підготовки установчих зборів
для формування нового складу громадської ради
при виконавчому комітеті міської ради

 

Зразок документів для участі в установчих зборах 

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua